Hortobágy Kupa 

Szervező:
Debrecen Városi Modellező Klub
Időpont:
2016.09.10.
Helyszín:
Földes – volt katonai repülőtér
Megközelítés:
a 42 sz. főúton Földes és Berettyóújfalu között a 26 és 27 km. szelvény között a főút keleti oldalán. GPS: N 47°16’53,51” E 21°23’40,50”
Nevezési díj:
kategóriánként és személyenként 4.000 Ft /felnőtt/
2.000 Ft /ifjúsági/
F1H: 3.000.Ft /felnőtt/
1.500Ft /ifjúsági/
Díjak:
kategóriánként az első három helyezett tiszteletdíjat kap
Óvás:
a csapatkapitány az esemény megtörténte után legkésőbb 15 perccel tehet 5.000 Ft
Nevezés:
2016. szeptember 05-ig, itt a weblapon

Szálláslehetőség:
Földesi szabadidőközpont www.foldes.hu
Egyéb info:
Figyelem: a repülőtéren kempingezni nem lehet!!! A repülőtéren gépkocsival és motorral csak a kijárt utakon közlekedve lehet a starthelyet megközelíteni reggel a verseny kezdete előtt – egyébként a verseny ideje alatt a gépkocsival és motorral való közlekedés tilos!Ennek be nem tartása a versenyből való kizárást vonja maga után! A repülőtéren tüzet gyújtani tilos!
A repülőtéren semmilyen szemét, egyéb hulladék nem maradhat!
A versenyt napközben nemzeti park őrök figyelik!
Program:
10:00h-ig jelentkezés a versenyirodán
11:00h-ig a verseny megnyitása
11:00-17:00-tól 1-5 startok lebonyolítása
17:00-tól Döntők-eredményhirdetés.
F1A,B,C,Q 1.start: 240mp, 2.-4.start: 180mp, 5. start: 240mp.
F1H 1.-5. start: 120 mp

Kiválasztom magam ebből a listából: 

F1A

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Kis-Pál László   HUN HUN 164
2. Nótáros Attila   HUN HUN0333
3. Árendás Károly   HUN 1300
4. Krasznai József   HUN HUN 241
5. Bottyán Viktor   HUN HUN-246
6. Vernyik László   HUN HUN-0426
7. Klenoczki László   HUN HUN-4848
8. Krasznai Dávid   HUN HUN-2283
9. Bottyán Gábor   HUN HUN-1100
10. Szijjarto Szilard   ROU ROU 321
 

F1B

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Váradi Mihály   HUN HUN-0238
2. Kocsis István   HUN HUN-0589
3. Krasznai József   HUN HUN 241
4. Török József   HUN HUN 5376
 

F1C

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Bauer Balázs   HUN HUN-384
2. Patócs László   HUN HUN-387
3. Bauer Soma J HUN HUN-3656
4. Szécsényi János   HUN 3550
 

F1H

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Mórocz Péter   HUN HUN-0909
2. Tóth Dorian   HUN HUN-4027
3. Barta Béla   HUN HUN-218
4. Ludányi István   HUN HUN-243
5. Árendás Róbert   HUN HUN-3663
6. Rémai Martin J HUN HUN-4080
7. Sulyok Zoltán   HUN 2191
 

F1Q

# Név Junior Ország FAI licensz
1. Szécsényi János   HUN 0070
2. Váradi Mihály   HUN HUN-0238
3. Milák Gábor   HUN HUN 4303